Logo Kuchnia Vikinga

Wybierz swoją dietę

Zamów dietę dopasowaną do Ciebie i poznaj zalety zdrowych i smacznych posiłków!
Dzięki nam zaoszczędzisz czas i unikniesz żmudnego szukania zdrowych produktów oraz gotowania według wskazanych przepisów. Unikniesz także konsekwencji nieregularnego spożywania posiłków niskiej jakości i nareszcie zadbasz o swoje zdrowie, dobre samopoczucie i sylwetkę. Codziennie otrzymasz pełen zestaw posiłków przygotowanych przez doskonałych kucharzy, zgodnie z Twoją dietą. Nasz dietetyk będzie monitorował efekty Twojej diety i zadba, abyś jak najszybciej osiągnął wyznaczony cel. Na Twoja prośbę nasz trener pomoże Ci zmienić styl życia na zdrowszy, dający więcej satysfakcji. Przekonaj się, że zdrowy styl życia jest w zasięgu Twojej ręki.

Dowozimy na terenie województwa Podlaskiego.
Sprawdź czy Twoja miejscowość jest obsługiwana

Pełną listę miejscowości znajdziesz klikając mapę. Jeżeli Twojej miejscowości nie ma na liście a jesteś zainteresowany dostawą, zostaw nam wiadomość poprzez formularz kontaktowy.

Sprawdź swoje BMI

Wzrost:


Waga:Tutaj pojawi się wynik Twojej kalkulacji

To proste!

złóż zamówienie
Dostawa catering białystok

Wyślij wiadomość

X

Dieta Thermo

Skomponowana dla osób, które chciałby pozbyć się nadmiaru kilogramów, poprzez wspieranie terogenezy (bezdrżeniowej). Czym jest zatem termogeneza w kilku prostych słowach?

Jest procesem zamieniania ATP (głównej cząsteczki energii w naszych komórkach) w ciepło, które zachodzi w brunatnej tkance tłuszczowej. Białko jako składnik diety jest podstawą do kształtowania sylwetki. W większej ilości sprzyja odchudzaniu w mniejszej budowaniu masy mięśniowej (Czym będzie bardziej charakteryzowała się dieta "Active") Badania pokazują że proteiny zwiększają tempo przemiany materii o około 25% ilości dostarczanej energii.

Termogenezę można wspierać również suplementacją wpływając na wydzielanie katecholamin, receptory adrenagiczne i aktywność wybranych enzymów uczestniczących w rozkładzie noradrenaliny - co mogłoby być świetnym uzupełnieniem tej diety.

X

Dieta Hashimoto

Hashimoto jest stanem zapalnym tarczycy, dlatego cała dieta jest tak skonstruowana, aby opiera się na produktach, które w badaniach naukowych obniżają stan zapalny organizmu w tym tarczycy dodatkowo produkty w niej zawarte wspierają wspierają pracę tarczycy. W diecie również eliminujemy wszystkie produkty, które najczęściej szkodzą jej pracy.

X

Dieta Active

Dieta "Active" jest kierowana do osób chcących wesprzeć hipertrofię mięśniową. Całość jest tak skomponowana, aby pobudzać wszystkie najważniejsze procesy, czyli:
  • Substancje anty zapalne takie jak odpowiednio dobrane warzywa, nasiona, orzechy, oliwy, owoców oraz przyprawy.
  • W kształtowaniu sylwetki niesamowicie ważne jest, aby utrzymać wysoki poziom magnezu oraz wapnia.
  • Owoce odpowiednio dobrane działają anty-zapalnie, inne natiomiat nadają się świetnie, ponieważ wspierają zasoby glikogenu mięśniowego i wątrobowego! Co w efekcie przełoży się na lepszą jakośc treningu i sylwetki.
  • Odpowiedni ładunek glikemiczny oraz indeks zapewnią wraz z powyżej wymienionymi rzeczami świetną pracę insuliny!
Taką dietą można również leczyć inslulinoodporność czy cukrzycę typu drugiego, jeżeli odpowiednio dobierzemy kaloryczność diety.

X

Dieta Low Carb

Dieta LowCarb dedykowana jest osobom, które mają duży problem z tolerancją glukozy/węglowodanów. Osobom terującym rekreacyjnie, nie obciążającym mocno organizmu. Dobrze może nadać się na początek odchudzania, by zauważyć fajny efekt, zanim wjedziemy na wysokie obroty. Polecana jest również osobom, które chcą utrzymać mózg w dobrej kondycji bez mocnych spadków energii po posiłku. Mogą być również świetną alternatywą osobom starszym, gdyż tolerancja glukozy z wiekiem spada.

Uwaga: Dieta LowCarb nie jest polecana kobietom z problemami hormonalnymi oraz sportowcom wyczynowym.

X

Dieta Ketogeniczna

Dieta ketogeniczna to sposób odżywiania, w którym należy zwiększyć podaż tłuszczów przy jednoczesnym ograniczeniu spożywania węglowodanów. Istotą tego rodzaju diety jest wprowadzenie organizmu w stan ketozy. Skutkiem tego jest spalanie zapasów zgromadzonych w tkance tłuszczowej. Zgodnie z założeniami, spożycie tłuszczu należy zwiększyć do takiej ilości, aby stanowił od 75% do 90% zapotrzebowania Pozostała część energii powinna pochodzić z białek (10%) oraz węglowodanów (3%).

X

Detox Sokowy

Czy jest możliwe zrobienie detoksu poprzez wprowadzenie odpowiednich składników diety? Zacznijmy od tego, że nasz organizm ma sam w sobie bardzo silny mechanizm eliminowania toksyn. Żeby do tego doszło musimy mieć sprawny żołądek, jelita, wątrobę, nerki, płuca oraz odpowiedni poziom tkanki tłuszczowej to właśnie w niej kumuluję się ogromna ilość toksyn.

Żyjąc w środowisku mocno zanieczyszczonym (leki, żywność, woda, powietrze), warto wspomóc enzymy detoksykacji organizmu. Poprzez wprowadzanie owoców czy warzyw zawierających w sobie:
  • 1.Kwercetyne
  • 2.Sulforafan
  • 3.Flawonoidy (antyoksydanty)
  • 4.Składniki pobudzające glutation.
  • 5.Składniki pochodzące z diety śródziemnomorskiej
  • 6.Związki zawarte w białej i zielonej herbacie, czosnek, jarmuż, imbir, kapusta, brokuły, brukselka, pomidory czy jabłka


© 2019 KuchniaVikinga.pl | Realizacja DamianKulaga.pl